
Vier Creative Business studenten en hun ervaring bij SAIL
Vier Creative Business studenten en hun ervaring bij SAIL
Mijn naam is Anne, en de komende 10 maanden loop ik mijn afstudeerstage bij SAIL Amsterdam. Dit evenement biedt mij een geweldige kans om mijn passie voor organiseren, coördineren en gastvrijheid in de praktijk te brengen.
Wat mij erg aanspreekt, is het creëren van ervaringen waar mensen zorgeloos van kunnen genieten. Ik vind het leuk om ervoor te zorgen dat alles achter de schermen soepel verloopt, zodat bezoekers zich volledig kunnen richten op het beleven van een onvergetelijke dag. Dit is ook de reden waarom ik voor de opleiding International Facility Management heb gekozen. Deze brede opleiding richt zich niet alleen op de details, maar ook op het grotere geheel: van logistiek en veiligheid tot gastvrijheid en duurzaamheid. Het stelt me in staat om zowel strategisch als praktisch bezig te zijn met uiteenlopende onderwerpen, precies wat ik zoek in mijn carrière.
Bij SAIL krijg ik de kans om mijn kennis en vaardigheden toe te passen in een praktijkomgeving, waar samenwerking, gastvrijheid en organisatie centraal staan. Daarnaast spreekt de focus van SAIL op duurzaamheid en innovatie mij enorm aan.
Ik ben ontzettend enthousiast om bij te dragen aan een evenement dat jong en oud, van verschillende culturen, samenbrengt, zowel op het water als op het land. Alles komt samen in deze unieke ervaring die mensen zal inspireren en verbinden. Ik kijk ernaar uit om deel uit te maken van dit bijzondere avontuur en het gedreven team van SAIL Amsterdam. We hebben een prachtige tijd in het vooruitzicht!
Vier Creative Business studenten en hun ervaring bij SAIL
Aan boord bij SAIL: Op weg naar een duurzaam voedselaanbod!
Projectgroep IT gaat zeilend naar de toekomst