
Vier Creative Business studenten en hun ervaring bij SAIL
Vier Creative Business studenten en hun ervaring bij SAIL
Een stage vol kansen bij SAIL Partnerships
Hoi! Mijn naam is Noa, ik ben 20 jaar en geboren in Haarlem. Hoewel ik daar ben opgegroeid, woon ik nu in Hoofddorp. Momenteel studeer ik International Travel & Hospitality Management aan het ROC van Amsterdam. In het begin wist ik niet precies welke richting ik op wilde, maar uiteindelijk bleek deze opleiding een perfecte keuze! Wat me vooral aantrok, zijn de mogelijkheden na mijn studie. Ik loop namelijk twee keer stage en heb daarna alle vrijheid om te ontdekken welke kant ik op wil.
Naast mijn studie ben ik graag actief: ik sport veel, breng tijd door met vriendinnen en familie en houd enorm van reizen, iets wat perfect aansluit bij mijn opleiding. Met mijn studie heb ik al een paar mooie reizen mogen maken, waaronder naar Finland en Letland. Dat was heel cool om mee te maken! Maar een van mijn grootste passies is lezen; waar ik ook ga, ik heb altijd een boek bij me of kan het niet laten om er eentje te kopen.
Op dit moment loop ik stage bij het Partnerships-team van SAIL. Hier ondersteun ik bij het onderhouden van contacten met partners. Sinds mijn start heb ik al een partnerbijeenkomst mogen organiseren en bijwonen, en daarnaast houd ik me bezig met de administratie van alle inkomende informatie. Toen ik solliciteerde, was ik al enthousiast door de leuke verhalen van familieleden over SAIL. Inmiddels kan ik uit eigen ervaring zeggen dat het een geweldige ervaring is!
Vier Creative Business studenten en hun ervaring bij SAIL
Aan boord bij SAIL: Op weg naar een duurzaam voedselaanbod!
Projectgroep IT gaat zeilend naar de toekomst